Ontvang 20%* korting voor een stralende look!

Menu

Parfumdreams
4,4 (8)

Lanvin A Girl in Capri Eau de Toilette Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaApplePayPayPalMasterCardGoogle Pay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
4,4
4,4
Klantenbeoordelingen

Sella Obermann

13.04.2020

lekkere frisse geur, niet zo zoet, doet denken aan de zomer

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Ingrid Freitag

09.09.2019

Heerlijke lichte geur. Ik kan het alleen maar aanraden.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Martina Geppert

19.08.2019

Een lichte, frisse citrusgeur die je gewoon in een goed humeur brengt.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

I. G.

31.07.2019

Heerlijke zomergeur, zo fris als de ochtenddauw. Ik kijk er elke dag naar uit, om dit subtiele parfum op te doen en te genieten van de geur 🍋🍋🍋🍋

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Eau de Toilette Spray,
Lijn
A Girl in Capri
Productlijn
Vrouwengeuren
De Eau de Toilette Spray A Girl in Capri van Lanvin is een frisse damesgeur met de geur van citrusvruchten, grapefruitbloemen, zeearoma's en houtachtige geuressences. De topnoot combineert de geur van citroen, bergamot en roze peper. In de hartnoot zijn maritieme geuraroma's en de betoverende geur van grapefruitbloem gecombineerd. De basisnoot bestaat uit geurnuances van drijfhout, witte muskus en aardse amber.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, BHT, BENZYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRONELLOL, LINALOOL, CITRAL, COUMARIN, CI 147 (RED 4), CI 1914 (YELLOW 5)
Merk
INTERPARFUMS SA
4, Rond-Point des Champs Elysées, FR-75008 Paris
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 28-04-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn