Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Naomi Campbell Cat Deluxe Silver Eau de Toilette Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Klarna-factuurPayPalMasterCardApplePayVisa
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
5,0
5
Klantenbeoordelingen

Petra D.

17.01.2023

Erg lekker parfum. Ik koop het al jaren.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Eau de Toilette Spray,
Lijn
Cat Deluxe Silver
Productlijn
Vrouwengeuren
De Eau de Toilette Spray Cat Deluxe Silver van Naomi Campbell werd gelanceerd in 2019. De geur is fris en aquatisch. De hoge, slanke flacon met zware basis is lichtroze en versierd met een iriserend luipaardpatroon. Als je door de fles heen kijkt, lijkt het patroon paars. Een pompon, waar een kat ook graag mee zou spelen, is bevestigd aan de zilveren sproeikop. Dit past zowel bij de katachtige elegantie van Naomi Campbell met haar beruchte temperament als bij de naam van de eau de toilette spray. Cat Deluxe Silver is een lichte zomerse geur die je zowel in je vrije tijd als op je werk kunt dragen.

Elegant en licht tegelijk

De topnoot van Cat Deluxe Silver is fruitig en fris, bestaande uit zwarte bes, honingmeloen en Calabrische citroen. De hartnoot is bloemig met delicate kersenbloesem, roze pioenroos en roze lotus. In de basis zorgt viooltje voor een lichte wrangheid, terwijl muskus en wit sandelhout aromatisch en romig zijn. De geur spreekt niet alleen fans van Naomi Campbell aan. Veel jonge vrouwen houden van de Cat Deluxe Silver geur omdat hij zowel elegant als licht is en zo gemakkelijk te dragen. Je kunt de eau de toilette het beste zelf proberen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,
LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, GERANIOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRONELLOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, ISOEUGENOL, CI 17200 (RED 33), CI 42090 (BLUE 1)
Merk
Mfd. for E.A. Cosmetics Distributions GmbH
Kapellenstr.12a, DE-85622 Feldkirchen Kr. München

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn