- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Korres Vrouwengeuren Eau de Toilette Spray
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Eau de Toilette Spray,
Lijn
Vrouwengeuren
Productlijn
Geuren
Wat kumquat, sinaasappel en kasjmier doen
Cashmere Kumquat Eau de Toilette Spray is een van de damesgeuren van het Griekse merk Korres. De ingrediënten in dit parfum komen uit de Griekse natuur. Het bitterzoete aroma van kumquat, fruitige sinaasappel en fluweelzachte, warme kasjmier zorgen voor een schitterende geur. Deze Eau de Toilette van Korres straalt van buiten natuurlijkheid uit met zijn eenvoudige 50 ml glazen flacon en witte dop. De oranje kleur van de inhoud geeft al signalen af over de ingrediënten in de geurpiramide.
Van hoofd naar basis, veel harmonie
Deze geurpiramide in Cashmere Kumquat Eau de Toilette Spray uit de categorie damesgeuren van Korres begint met Kumquat. Een zekere bittere zoetheid wordt gecombineerd met mandarijn- en sinaasappelgeuren om de openende topnoot te creëren. De hartnoot is verleidelijk en zoet met jasmijn, sinaasappel en amandel. In de basis creëren de schone, zachte, poederachtige geur van kasjmier, een vleugje wrang cederhout en zoete vanille geweldige gevoelens. Dit is waar Cashmere Kumquat Eau de Toilette Spray de zeer succesvolle geurpiramide als vrouwengeur compleet maakt. Het straalt elegantie, geborgenheid, liefde en tevredenheid uit. Het parfum brengt aangename gevoelens in alle situaties van het leven.Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/ FRAGRANCE, BENZYL SALICYLATE, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) SEED OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, ALPHA_x0014_ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, GERANIOL, LINALOOL.
Waarschuwingen
Op een droge plaats bewaren.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk