- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Kneipp Voetverzorging Voetbadbruistablet
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
Christina Neumann
25.03.2020
Het voetbad met dit product is een zegen, goede bloedcirculatie, verzorgde voeten
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Norina Betke
08.05.2019
Ik ben positief verrast door het product. De voeten zijn gerevitaliseerd en voelen daarna bijna als nieuw aan. Het product lost heel snel op.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Voetbadbruistablet,
Lijn
Voetverzorging
Productlijn
Huidverzorging
Eigenschap
verzorgend
Geursoort
citrus
Consistentie
los
Productnaam
acetonvrij, alcoholvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder conserveringsmiddelen, zonder microplastics, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
Toepassing
voeten
De voetbadkristallen van Kneipp revitaliseren vermoeide en door eelt geplaagde voeten. Trakteer jezelf op een ontspannend voetenbad met deze kristallen na een inspannende dag. De heerlijke citrusgeur van essentiële sinaasappelolie verfrist ook de zintuigen. Natuurlijk thermaal pekelzout reinigt je vermoeide en gestreste voeten op milde wijze. Dit bad werkt deodoriserend en verzacht eelt. Het is de ideale voorbereiding op de daaropvolgende voetverzorgingsbehandeling.
Het calendula-extract in het bad werkt verzachtend en regenereert gevoelige en gestreste delen van de huid. Sheaboter wordt snel opgenomen en laat de huid aangenaam en zacht aanvoelen. Het hoge percentage natuurzuiver thermaal pekelzout wordt verkregen uit zuivere natuurlijke pekel in Europa's enige overgebleven pankookfabriek in de zoutmijn van Luisenhall. Het is vrij van chemische toevoegingen.
Het calendula-extract in het bad werkt verzachtend en regenereert gevoelige en gestreste delen van de huid. Sheaboter wordt snel opgenomen en laat de huid aangenaam en zacht aanvoelen. Het hoge percentage natuurzuiver thermaal pekelzout wordt verkregen uit zuivere natuurlijke pekel in Europa's enige overgebleven pankookfabriek in de zoutmijn van Luisenhall. Het is vrij van chemische toevoegingen.
Toepassing
Vul de dop tot aan de rand van de binnenring en leg deze badkristallen dan in een kom of voetenbad met warm water. Laat je voeten er ongeveer 10 minuten in weken. Diabetici moeten hun voeten baden in water met een maximale temperatuur van 37 graden en niet langer dan 5 minuten. Maak je geen zorgen als het water van kleur verandert, dat is normaal.
Ingrediënten
Sodium Chloride, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Calendula Officinalis (Marigold) Flower Extract1, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil, Litsea Cubeba Fruit Oil, Menthol, Citral, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Parfum (Fragrance), Sodium Carbonate, Polysorbate 20, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Tocopherol. 1 aus kontrolliert biologischem Anbau
Merk
Misschien vind je dit ook leuk