Scoor 22%* korting op je fijnste beautyproducten

Menu

Parfumdreams
3 (2)

HYPOAllergenic Wenkbrauwen Aloe Lash & Brow Serum

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Klarna-factuurPayPalMasterCardApplePayAmazon Pay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
3,0
3
Klantenbeoordelingen

Kinga Przybyla

15.05.2023

Waarschuwing! Ik heb het product dat ik een halve maand geleden heb besteld nog niet ontvangen, maar ik krijg al wel een enquête om het product te beoordelen.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.co.uk

Aniela Härlin

23.11.2022

zeer goed product, ben er erg blij mee

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.se

Beyza Arisoy

26.07.2022

Het is erg goed!!! Slechts 6,69 frank en het is erg goed en maakt mijn wimpers langer.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.ch

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Aloe Lash & Brow Serum,
Lijn
Wenkbrauwen
Productlijn
Oog make-up
Het Aloe Lash & Brow Serum van HYPOAllergenic geeft wimpers en wenkbrauwen een verleidelijke finish en verwent ze tegelijkertijd met een rijke verzorging.De formule is verrijkt met aloë vera sap en provitamine B5. Aloë vera geeft elk haartje nieuwe kracht en voorziet ze van veel vocht. Provitamine B5 dringt diep door in de haarstructuur en versterkt het van binnenuit. Het biedt optimale bescherming tegen haaruitval en geeft de haren een zijdeachtige glans.

Exclusieve gezichtsverzorging voor stralend mooie wenkbrauwen en wimpers

Het Aloe Lash & Brow Serum van HYPOAllergenic geeft wenkbrauwen en wimpers een fantastische glans. Het hoogwaardige werkstoffencomplex voedt de haartjes intensief en gaat haaruitval tegen. Het hydrateert de haartjes, verbetert de haarstructuur en versterkt ze. Je brengt het serum moeiteloos aan met het handige borsteltje. Het is dermatologisch getest en geschikt voor de gevoelige en allergiegevoelige huid. De formule bestaat voor 81% uit ingrediënten van natuurlijke oorsprong. Breng het gezichtsverzorgingsproduct aan op gereinigde wenkbrauwen en wimpers. Het kan ook onder mascara worden gedragen. Ervaar betoverende, zijdezachte wenkbrauwen en wimpers!
Ingrediënten
Aqua (Water), Aloe Barbadensis Leaf Juice, Propylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate
Merk
BELL Sp. Z o.o.
ul. Graniczna 79 G, PL-05-410 Jozefow

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 31-03-2025.

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn