- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Clubman Pinaud Scheren Bump Repair Gel
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Bump Repair Gel,
Lijn
Scheren
Productlijn
De Baard
De zachte Bump Repair Gel van Clubman Pinaud is ontwikkeld om huidirritatie na het scheren te verzachten en ingegroeide haartjes te voorkomen. Het reinigt de huidporiën, voorkomt de vorming van puistjes en littekens en beschermt tegen scheerbrand. Het langhoudende huidverzorgingsproduct met antiseptische werking is speciaal geformuleerd om de huid te kalmeren, huidirritatie te verlichten en roodheid, jeuk en andere onaangename reacties te verminderen.
Bump Repair Gel van Clubman Pinaud - geen kans op ingegroeide haartjes
Krachtig salicylzuur en zacht voedende panthenol verklaren de oorlog aan ingegroeide haartjes. Deze ontstaan wanneer haren om zichzelf heen buigen en draaien in plaats van recht door het huidoppervlak te groeien. De gel opent de poriën en laat de baardharen gezond groeien. Tegelijkertijd heeft salicylzuur een exfoliërend effect door dode huidcellen voorzichtig te verwijderen. De Bump Repair Gel wordt na het scheren op de gereinigde huid aangebracht. De gel is geschikt voor alle huidtypen, of ze nu normaal, droog of bijzonder gevoelig zijn. Als onderdeel van je dagelijkse huidverzorgingsroutine moet de gel worden aangebracht op het gezicht en de hals - maar niet op open wondjes - en worden ingemasseerd.Toepassing
Voor een succesvolle scheerbeurt en een optimaal resultaat moet je gezicht van tevoren grondig gereinigd zijn. Nadat je je gezicht hebt gereinigd, breng je de scheergel aan op je vingertoppen. Breng de gel in kleine porties aan op de delen van het gezicht die je wilt scheren. Zodra je de gel aanbrengt, ontstaat er een zacht schuim dat de huid beschermt tegen irritatie door scherpe scheermesjes. Als je scheergel gebruikt, moet je er altijd voor zorgen dat je scheermes scherpe mesjes heeft. Dit voorkomt scheerbrand. Verwijder na het scheren het overtollige schuim met een vochtige doek of gebruik schoon water.
Ingrediënten
Isoprpyl Alcohol, Propylene Glyvol, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Acetylsalicylic Acid, Hydroxypropylcellulose, Panthenol, Hippophae Rhamnoides Seed Oil, Salicylic Acid, Menthol, Fragrance (Parfum), Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Limonene, Linaliil, Blue1 (CI 42090).
Merk
Misschien vind je dit ook leuk