Vrolijk Pasen! -22%* korting

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Apoem Gezichtsreiniging Restore Face Mist

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
PayPalVisaMasterCardApplePayKlarna-factuur
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Restore Face Mist,
Lijn
Gezichtsreiniging
Productlijn
Huidverzorging
De Apoem Restore Face Mist is een verfrissende gezichtsreiniger die vooral geschikt is voor de droge huid, maar gebruikt kan worden op alle huidtypes. De hydraterende reiniger heeft een verfrissende werking en voorziet de huid van essentiële mineralen en vitaminen. Het bevat ook een combinatie van roos, lavendel en aloë vera, die de huid kalmeert, de huidstructuur verfijnt en zorgt voor een gladde, egale teint.

Toepassingstips voor de Apoem Restore Face Mist

Breng de face mist aan op de huid na het reinigen, masseer in met je vingertoppen en spoel af. Je kunt de gezichtsmist ook gebruiken om make-up te verwijderen. Om make-up te verwijderen, maak je een wattenschijfje vochtig en verwijder je de make-up van je gezicht en ogen. Spoel je gezicht daarna grondig af. Je kunt de gezichtsreiniger ook gebruiken als een verzachtende opfrisser tussendoor: Spray de cleanser gewoon over je make-up heen op je gezicht en geniet van een onmiddellijke boost van frisheid.
Ingrediënten
rosa damascena (rose) flower water, lavandula angustifolia (lavender) flower water, propanediol, gluconolactone, aloe barbadensis
(barbados aloe) leaf juice powder, lactobacillus/soybean ferment extract, viscum album (mistletoe) leaf extract, imperata cylindrica (alang-alang)
root extract, ceratonia siliqua (carob) seed extract, mentha piperita (peppermint) extract, aloe barbadensis (barbados aloe) extract, opuntia
coccinellifera (conchineal cactus) flower extract, aqua (water/eau), glycerin, calcium gluconate, sodium benzoate, potassium sorbate, caprylhydroxamic acid, caprylyl glycol, flavor* (aroma). *100% from natural oils.
Merk
Sepai Beauticeutical Division SL
Ronda de Can Fatjó 8, ES-08290 Barcelona

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-04-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn