Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
0 (0)

We Love The Planet Zonneproducten Sun Stick SPF 30

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Sun Stick SPF 30,
Lijn
Zonneproducten
Productlijn
Gezichtsverzorging
Met de We Love The Planet Sun Stick SPF 30 kun je je gezicht en kleine lichaamsdelen betrouwbaar beschermen tegen de zon. Het 100% natuurlijke en veganistische zonverzorgingsproduct is hypoallergeen en geschikt voor alle huidtypes. Het bestaat uit een combinatie van koolzaadolie, maïszetmeelpoeder en andere natuurlijke oliën en wassen. Met zijn zachte, waterbestendige textuur is de zonnecrème gemakkelijk aan te brengen en laat hij geen wittig laagje achter op de huid. Tegelijkertijd absorbeert de zonnestick overtollige olie en zweet. De natuurlijke minerale zonnefilters zinkoxide en titaniumdioxide zorgen voor een optimale bescherming tegen de zon. De zonnecrème scoort ook punten met zijn milde, lichtzoete geur.

Hoe gebruik je de We Love The Planet Sun Stick SPF 30

Breng de zonnebrandcrème op tijd aan op het gezicht en kleine delen van het lichaam voordat je de zon in gaat. Voordat je de stick kunt aanbrengen, moet je de onderkant iets omhoog drukken. Breng de zonnebrandcrème rijkelijk aan op de huid met strijkende bewegingen en masseer het vervolgens in met je handen. Je moet de zonnestick opnieuw aanbrengen na het zwemmen en zweten, omdat dit de beschermingsfactor van de zon kan verminderen. Houd er rekening mee dat je niet te lang in direct zonlicht moet blijven na het aanbrengen van zonnebrandcrème.
Ingrediënten
Rapsöl*, Coco-Caprylate/Caprate, Caprylsäure, Tribehenin, Zinkoxid (nanoskalig), Sorbitol/Sebacic Acid Copolymer Behenate, Maisstärke, Cellulose, Polyhydroxystearnsäure, Titandioxid (nanoskalig), (Natürliches) Parfum, Dihydroxyaluminiumstearat, Aluminiumoxid, Isostearinsäure, Tocopherol, Sonnenblumenöl* * = aus kbA

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn