- Jouw voordelen als premium lid
- 10% korting op artikelen
- Expresverzending met prioriteit
- gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Selfie Project Gezichtsreiniging #StayFresh Reinigende en tonifiërende Micellaire Doekjes
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Reinigende en tonifiërende Micellaire Doekjes, #StayFresh
Lijn
Gezichtsreiniging
Productlijn
Gezichtsverzorging
De praktische #StayFresh Cleansing & Toning Micellaire Doekjes van het cosmeticabedrijf Selfie Project zijn ideaal voor een dagelijkse, grondige en zachte gezichtsreiniging. Elke verpakking bevat 25 doekjes, die je dankzij de hygiënische verpakking ook onderweg kunt gebruiken. De zachte doekjes zijn gedrenkt in een hoogwaardig micellair water. De formule van de intensieve reinigingsvloeistof is verrijkt met aardbei-extracten en probiotica. Terwijl de aardbei-extracten de pH-waarde van de huid in balans brengen tijdens de gezichtsreiniging, versterken de probiotica de natuurlijke beschermingsbarrière van de huid.
#StayFresh Reinigende & Tonifiërende Micellaire Doekjes - moderne huidverzorging van Selfie Project voor een heldere teint
De stof van de #StayFresh Cleansing & Toning Micellaire Doekjes is gemaakt van plantaardige en biologisch afbreekbare materialen. Daardoor voelt gezichtsreiniging met deze doekjes altijd aangenaam zacht aan op de huid. Dit moderne huidverzorgingsproduct is een bijzonder goede keuze voor het verwijderen van make-upresten. Het micellaire water van het Selfie Project label dringt diep in de poriën om alle onzuiverheden te verwijderen. De beste manier om dit huidverzorgingsproduct te gebruiken is door het lichtjes over de huid te vegen en de vloeistof in te laten werken zonder het af te wassen. Nadat je een doekje hebt verwijderd, moet je de verpakking goed sluiten zodat de resterende doekjes niet uitdrogen voor gebruik.Toepassing
Veeg voorzichtig met het doekje over de huid totdat alle make-upresten volledig zijn verwijderd. Gooi het gebruikte doekje bij het restafval. Sluit de verpakking goed af om uitdroging te voorkomen.
Ingrediënten
Aqua, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Punica Granatum Fruit Extract, Fragaria Ananassa Fruit Extract, Rubus ldaeus Fruit Extract, Rubus Fruticosus Fruit Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Allantoin, Glycerin, Ethylhexylglycerin, Polysorbate 20, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Parfum.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk