- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Intensive Essence,
Lijn
Serums
Productlijn
Gezichtsverzorging
Huid
alle huidsoorten
Eigenschap
hydraterend
Toepassing
gezicht
Voedingsstoffen
collageen, hyaluron
De Seren Intensive Essence van Mizon is een huidverzorgingsproduct met meer dan 80 procent slakkenslijm, dat een film op de huid vormt die de huid langdurig gehydrateerd houdt.
Huidverzorging met slakkenslijm
Het waardevolle slakkenslijm is al lange tijd een belangrijk ingrediënt in huidverzorging. In Seren Intensive Essence is het aandeel 88 procent, wat tot uiting komt in verschillende positieve eigenschappen voor de huid. Ten eerste zorgt het voor regeneratie van de gestreste en gedeeltelijk beschadigde huidlagen. Omdat het Mizon-product lang op de huid blijft zitten, houdt het effect langer aan. Een ander ingrediënt is Centella Asiatica, dat de huid verheldert en samen met hyaluronzuur de elasticiteit van de huid verbetert. Bij regelmatig gebruik verdwijnen acnelittekens en andere huidoneffenheden. Het product heeft een gelachtige textuur, wat vooral prettig is tijdens het aanbrengen. Het verkoelende effect is onmiddellijk merkbaar bij het aanbrengen en het product wordt snel door de huid opgenomen. Toepassing wordt aanbevolen voor alle huidtypes, zelfs voor de zeer gevoelige huid.Toepassing
Breng na het reinigen en tonifiëren een dun, gelijkmatig laagje aan op gezicht en hals en klop zachtjes in tot het volledig is opgenomen.
Ingrediënten
Aqua (Water/Eau), Methylpropanediol, Snail Secretion Filtrate, Glycerin, Butylene Glycol, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Adenosine, Tocopherol, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Salvia Hispanica Seed Extract. Propanediol, Trehalose, Maltodextrin, Saccharide Hydrolysate, Pentylene Glycol, Fructooligosaccharides, Ethylhexylglycerin, Tromethamine, Carbomer, Sodium Polyacrylate, Disodium EDTA.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk