Vrolijk Pasen! -22%* korting

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Meisani Make-up remover Vitamin E-Raser Cleansing Oil

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Klarna-factuurPayPalMasterCardVisaApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Vitamin E-Raser Cleansing Oil,
Lijn
Make-up remover
Productlijn
Gezichtsreiniging
Huid
alle huidsoorten
Toepassing
gezicht
Deze make-up remover van Meisani wordt gekenmerkt door zijn zuiver veganistische samenstelling. De plantaardige oliën die het bevat zijn ideaal voor een basisreiniging, zelfs voor de gevoelige, zeer droge en probleemhuid. Terwijl de Vitamin E-Raser Cleansing Oil vuil, make-upresten en talg van de huid tot diep in de poriën verwijdert, hydrateert het de huid ook intensief.

Zachte huidverzorging met een lichte en grondige make-up remover

Meisani is een make-up remover op oliebasis met een lichte, gemakkelijk smeerbare formule. Het bevat oliën van olijf, rijstzemelen en baobab in iets minder dan 80% van de textuur. De olie uit baobabzaden bevat drievoudig onverzadigde vetzuren en vitamine B en C. Met deze actieve ingrediënten ondersteunt Vitamine E-Raser Reinigingsolie de regeneratie van de huid en het vermogen van de huid om microschade te herstellen. Tegelijkertijd kalmeert het calendula-extract de huid tot in de diepere lagen. Om het gezicht en decolleté te reinigen, breng Meisani Cleansing Oil dun en gelijkmatig aan op de huid en spoel af met water. Zelfs het gevoelige gebied rond de ogen kan grondig en mild gereinigd worden van make-up resten en gehydrateerd worden. Voor maximale tolerantie bevat dit huidverzorgingsproduct geen synthetische of plantaardige geurstoffen. Vitamin E-Raser Cleansing Oil kan dagelijks gebruikt worden.
Toepassing
Giet de reinigingsolie in je handen en masseer op een droog gezicht om make-up te verwijderen. Emulgeer met warm water en spoel af. Vervolg met een reiniger op waterbasis om de dubbele reiniging te voltooien.1. make-up remover.
Ingrediënten
Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Calendula Officinalis Flower Extract.
Merk
THE SKIN LOUNGE 012, S.L.
C/ del Bruc, 49 Principal, ES-8009 Barcelona
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 21-04-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn