- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Kilian Paris Apple Brandy Navulling Eau de Parfum Spray
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Eau de Parfum Spray, Navulling
Lijn
Apple Brandy
Productlijn
The Liquors
Wat is de Kilian Paris Eau de Parfum Navulling?
De Kilian Paris Eau de Parfum Spray Navulling is onderdeel van het Kilian Paris assortiment en bestaat uit een navulbare parfumspray met de geur Apple Brandy. De navulbare spray is bijzonder duurzaam omdat hij in een herbruikbare flacon zit die steeds opnieuw kan worden gevuld. Zo kun je je parfumverbruik verminderen en tegelijkertijd geld besparen.
Eau de Parfum Navulling - Toepassing
Om de Eau de Parfum Spray Navulling te gebruiken, moet je eerst het flesje losschroeven en de navulling in een door Kilian Paris verstrekt flesje doen. De navulling bestaat uit de Apple Brandy geur zelf en een drager die de geur over de huid verspreidt. Apple Brandy biedt bloemige of houtachtige aroma's. Als je het flesje met de navulling hebt gevuld, kun je het parfum zoals gewoonlijk op je huid sprayen. Het wordt aanbevolen om het parfum aan te brengen op polspunten zoals de pols, achter het oor of aan de binnenkant van de elleboog om de geur het best te accentueren.
Apple Brandy navulling
Al met al biedt de navulling van de spray een duurzaam en kosteneffectief alternatief voor conventionele parfumsprays. Je kunt de appelgeur steeds opnieuw vullen om er de hele dag van te genieten.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, LINALOOL, EVERNIA PRUNASTRI (OAKMOSS) EXTRACT, CITRAL, GERANIOL, CITRONELLOL, TOCOPHEROL.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk