Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Douglas Collection Zelfbruiner Tan Applicator Mitt

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
VisaKlarna-factuurApplePayMasterCardPayPal
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Tan Applicator Mitt,
Lijn
Zelfbruiner
Productlijn
Douglas Sun

Douglas Collection Tan Applicator Mitt - Handschoen voor het aanbrengen van zelfbruiner

De Tan Applicator Mitt van Douglas Collection is een handschoen die het aanbrengen van je zelfbruiner nog gemakkelijker maakt. Het maakt niet uit welke textuur je favoriete zelfbruiner heeft - je kunt deze handschoen altijd gebruiken. Dankzij het bijzonder zachte ontwerp brengt de handschoen streeploos aan op het gezicht en lichaam. Om ervoor te zorgen dat de handschoen altijd hygiënisch schoon is, kun je hem na gebruik gewoon uitwassen met warm zeepwater.

Comfortabel zacht materiaal voor gelijkmatige resultaten

bruiningsproducten werken alleen goed als ze gelijkmatig worden aangebracht. Gebruik hiervoor de Tan Applicator Mitt van Douglas Collection. Breng je bruiningsproduct aan op de mitt, die je als een want over je hand hebt geschoven. Verdeel vervolgens je bruiningsproduct met gelijkmatige bewegingen over de huid. De handschoen zorgt ervoor dat lotion, crème of olie zonder strepen kan worden aangebracht en opgenomen. Het resultaat is een egale, mooie bruine teint. Was de handschoen na gebruik met warm water en zeep en laat hem goed drogen!

Toepassing
Met zelfbruinende handschoenen is het veel gemakkelijker om de zelfbruiner aan te brengen. Voordat je de handschoen gebruikt, moet je ervoor zorgen dat je huid schoon en droog is. Het is ook aan te raden om de huid de dag ervoor te scheren en te scrubben. Idealiter verwen je je huid ook met een vochtinbrengende crème. Breng de gekozen zelfbruiner - mousse, spray of crème - direct aan op het hele oppervlak van de handschoen. Verdeel het product over het hele lichaam met lange of cirkelvormige bewegingen. Gebruik op plekken zoals voeten, handen, knieën en ellebogen alleen het overschot dat op de handschoen achterblijft. Was de zelfbruinende handschoen na gebruik grondig en laat hem aan de lucht drogen.
Merk
Douglas Cosmetics GmbH
Luise-Rainer-Str. 7-11 D, DE-40235 Düsseldorf

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn