- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Clinique Make-up remover Take The Day Off Cleansing Balm
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Take The Day Off Cleansing Balm,
Lijn
Make-up remover
Productlijn
Huidverzorging
De Take The Day Off Cleansing Balm van Clinique is een eersteklas make-up remover met een extra zachte balsemtextuur. Zodra de balsem wordt aangebracht, verandert deze in een melkachtige crème die bijdraagt aan een grondige reiniging. In combinatie met water kunnen vuil en make-upvlekken gemakkelijk worden opgelost en verwijderd. Tegelijkertijd wordt de natuurlijke vochtbalans behouden en wordt de huid beschermd tegen uitdroging. De cleanser bevat waardevolle saffloerzaadolie om make-up op te lossen.
Make-up remover voor dagelijkse gezichts- en huidverzorging - Take The Day Off Reinigingsbalsem van Clinique
Breng voor reiniging en huidverzorging de make-up remover aan op de huid van je gezicht. Masseer de balsem zachtjes in de huid. Oliën en vetten in de poriën worden grondig opgelost. Spoel de huid vervolgens af met veel schoon water en ga verder met je huidverzorgingsroutine. Het resultaat is een poriën-diepe en grondig gereinigde gezichtshuid. De Take The Day Off Cleansing Balm van Clinique is dermatologisch getest. De cleanser bevat geen parabenen, ftalaten of geurstoffen en is geschikt voor alle huidtypes.Toepassing
De make-up remover is gemakkelijk in gebruik en verwijdert make-up snel van het gezicht. Veel removers bestaan uit twee fases, die je eenvoudig kunt mengen door goed te schudden voor elke toepassing. Drenk vervolgens een wattenschijfje in de make-up remover en veeg ermee over de gewenste delen van het gezicht. Als er na gebruik nog sporen van make-up op de huid zitten, doordrenk je een ander wattenschijfje met de remover en veeg je nogmaals over de huid. Spoel de huid af met koud water voordat je opnieuw make-up aanbrengt. Dankzij hun zachte ingrediënten zijn make-up removers over het algemeen zacht genoeg voor dagelijks gebruik.
Ingrediënten
Ethylhexylpalmitat, Carthamus Tinctorius (Saflor) Samenöl, Capryl/Capric-Triglycerid, Sorbeth-30-Tetraoleat, synthetisches Wachs, Peg-5-Glyceryltriisostearat, Holzkohlepulver, Tocopherol, Caprylylglykol, Wasser \ Aqua\ Eau, Siliciumdioxiddimethylsilylat, Phenoxyethanol
Merk
WHITMAN LBS NV
Nijverheidsstraat 15 , BE-B-2260 Oevel (Westerlo)
Misschien vind je dit ook leuk