Neem de nieuwsbrief en bespaar 21%**

Menu

Parfumdreams
0 (0)

smashbox Bevestigingsspray Photo Finish Endurance Setting Spray

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by BancontactKlarna-factuurBancontact cardPayPalMasterCard
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen

Onze aanbevelingen voor u:

0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Photo Finish Endurance Setting Spray,
Lijn
Bevestigingsspray
Productlijn
Make-up gezicht
Make-up artiesten, fotografen en modellen, acteurs en muzikanten kwamen in de jaren 90 samen in de beroemde fotostudio van de Davis en Dean Factor broers. Beiden zijn achterkleinzoons van Hollywoodicoon Max Factor. Hun persoonlijke ervaring om vrouwen en mannen er goed uit te laten zien voor de camera's gaf aanleiding tot een verlangen naar meer. Het smashbox-label werd opgericht in 1996. Het maakt indruk met zijn uitzonderlijke kwaliteit, die vooral door professionals wordt gewaardeerd. De hoge standaard van smashbox producten wordt aangevuld met trendy kleuren voor make-up en een effect dat overtuigt in de praktijk.

Photo Finish Endurance Setting Spray van smashbox

De setting spray scoort met zijn uitstekende prestaties. Het heeft alles wat je van een professioneel product mag verwachten. De afgewerkte make-up moet immers bestand zijn tegen buitengewone situaties, lange werkdagen en feestjes vol glamour. De Photo Finish Endurance Setting Spray is een waardevolle hulp die hieraan bijdraagt. De setting spray met zijn voedende en beschermende ingrediënten spray je over het hele gezicht op een afstand van ongeveer 25 tot 30 cm, waarbij je je mond en ogen goed sluit. En je bent klaar om te gaan. Je kunt het gemakkelijk verwijderen met een milde reinigingslotion. Ga daarna verder met je gebruikelijke huidverzorgingsroutine.
Toepassing
"Houd de fles 20-25 cm van je gezicht, sluit je mond en ogen en spray gelijkmatig op je huid. Vermijd direct contact met de ogen.

Studiotip: spray de spray in een X-beweging over het gezicht om gelijkmatig aan te brengen."
Ingrediënten
"Wasser\Aqua\Eau , Glycerin , Butylenglycol , Koffein , Trehalose , Lactobacillus Ferment , Pantethin , Hefeextrakt\Faextrait De Levure , Natriumhyaluronat , Algenextrakt , Rosa-Hybridblütenextrakt , Tocopherylacetat , Isoceteth-20 , Caprylylglykol , Amp-Acrylate/Allylmethacrylat-Copolymer , Pvp , Zitronensäure , Dinatriumedta , Hexylenglykol , Bht , Phenoxyethanol , Kaliumsorbat
Bitte beachte, dass sich die Liste der Inhaltsstoffe hin und wieder ändern kann. Auf der Produktverpackung findest du die aktuelle Liste der Inhaltsstoffe."
Merk
WHITMAN LBS NV
Nijverheidsstraat 15, BE-B-2260 Oevel (Westerlo)
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn