- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
SENSAI Foundations Liquid Foundation Brush
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
Liquid Foundation Brush,
Lijn
Foundations
Productlijn
Make-up
Producttype
penseel
Toepassing
gezicht
De meeste vrouwen brengen vloeibare foundations gewoon aan met hun vingers of een cosmeticasponsje. Helaas is het resultaat vaak onbevredigend, omdat er lelijke randen en overgangen ontstaan. De Liquid Foundation Brush van SENSAI zorgt voor een egale make-up teint, verdeelt je foundation gelijkmatig en laat de overgangen mooi vervagen.
De kwastkop met afgeschuinde haren zorgt voor een gelijkmatige verdeling
Liquid Foundation Brush pakt de meeste foundations bijzonder zuinig op en brengt ze gelijkmatig aan op de huid. De foundation is gemakkelijk uit te smeren en zorgt voor een natuurlijke, mooie look zonder te blenden. De schuine penseelharen zorgen voor een perfecte applicatie van de kleur. Hij is ook heel gemakkelijk schoon te maken na gebruik. Voor de Liquid Foundation Brush van SENSAI zijn bijpassende foundations verkrijgbaar in onze online shop, waarmee je in een handomdraai een stralend mooie en egaal fijne make-up teint tevoorschijn tovert.Toepassing
Om de basis aan te brengen, neem je de foundationkwast tussen je duim en wijsvinger. Breng de foundation, make-up of poeder direct aan op de fijne haartjes van de kwast. Verdeel het huidverzorgingsproduct vervolgens grof over het gezicht. Om de make-up gelijkmatig aan te brengen, druk je de borstel lichtjes op de huid en draai je hem heen en weer. Werk altijd vanuit het midden van het gezicht naar buiten toe. Om ervoor te zorgen dat er geen randen zijn, moet je de overgangen in de nek, oren en haarlijn goed mengen. Als je rode plekken op je gezicht hebt of donkere kringen onder je ogen, kun je de foundationkwast ook gebruiken om de foundation zachtjes in te kloppen.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk