- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Police To Be Tattooart For Woman Eau de Parfum Spray
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
Sara Svensson
18.05.2023
Ik ben dol op dit parfum! Ruikt zoet en absoluut geweldig!
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.se
Magdalena Mi
06.07.2019
Parfum zo rampzalig dat de geur me de hele dag achtervolgde en een braakreflex veroorzaakte
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.pl
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie

Topnoten
appelbloesem, fresia, pruim

Hartnoten
jasmijn, roos, suiker, viooltje

Basisnoten
ceder, marshmallow, muskus, sandelhout
Naam
Eau de Parfum Spray,
Lijn
To Be Tattooart For Woman
Productlijn
Vrouwengeuren
Geursoort
bloemig, fruitig
Producttype
spray
To Be Tattooart For Woman is een gourmand en poederige geur van Police. De eau de parfum spray werd in 2018 gelanceerd samen met de bijpassende mannengeur. De flacon is een van de opvallende doodshoofden waar het label bekend om staat en waarmee het graag op een positieve manier provoceert. De flacon heeft een delicate schemerroze kleur, met de dop en het etiket in goud. Om de naam To Be Tattooart For Woman eer aan te doen, is de flacon versierd met prachtige rozen, zoals te zien in klassieke tatoeages. De eau de parfum spray is veilig opgeborgen in de volledig verpakte flacon.
Een zoete zonde die de moeite waard is
De geurpiramide van Police leest bijna als een dessertkaart. Ahornsiroop, appelbloesem, pruim en fresia vormen de topnoten. Deze worden gevolgd door de geur van gekonfijte viooltjes, rozen, heliotroop en jasmijn. De basis van To Be Tattooart For Woman is ook heerlijk, met marshmellows samen met sandelhout, muskus en cederhout. Of je het flesje van de eau de parfum spray nu lekker vindt of niet, de geur is zeker een (onberouwvolle) zonde waard. Police heeft de geur ontworpen voor alle vrouwen die houden van zoete parfums en die zich er graag door laten verwennen, vooral op koelere dagen.Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT. | PARFUM (FRAGRANCE) | AQUA (WATER) | PENTAERYTHRITYL TETRA, DI, T, BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE | | LINALOOL | ALPHA, ISOMETHYL IONONE | CITRONELLOL | LIMONENE | CI 673 (EXT. D & C VIOLET 2)
Merk
Misschien vind je dit ook leuk