- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Pana Dora Sweden Dorasima Eau de Parfum Spray
Onze aanbevelingen voor u:
Ali Alfalah
09.01.2023
Een parfum met 5 sterren! Het ruikt zo verdomd goed en lekker , Ik heb nog nooit zo'n parfum geroken in mijn hele leven! Zeer mooie en goede ingrediënten die je in het parfum hebt gestopt ibrahem! Alle mensen die mij ontmoeten vroegen naar dit parfum! Goed gedaan ibrahem
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.se
Anna Witt
27.10.2022
Zeer goed Ik ben echt heel tevreden met de keuze van dit parfum
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Productinformatie



Energie en esthetiek van weelderige bloeiende tuinen en bossen
De frisheid van sinaasappel, citroen en bergamot opent de geur van Eau de Parfum Spray Dorasima van Pana Dora Sweden met een prachtige topnoot. De hartnoot onthult een bijna bedwelmend bloemenakkoord van roos en jasmijn. Ze worden vergezeld door de geur van delicate viooltjes, oranjebloesem en lelietjes-van-dalen. In de basis verandert de bloemenzee in een houtachtige sfeer. Hier worden aardse tonen van sandelhout, cederhout en agarhout gecombineerd tot een betoverende mix. De compositie wordt vergezeld door smaken van vanille, leer en muskus.Toepassing
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.