Schoonheid die uit het hart komt – bespaar 20%*

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Laura Mercier Brushes Creme Eye Colour Brush

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
PayPalVisaMasterCardAmazon PayApplePay
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Creme Eye Colour Brush,
Lijn
Brushes
Productlijn
Accessoires
De Creme Eye Colour Brush van Laura Mercier Brushes is een synthetisch penseel van perfect formaat voor het aanbrengen van make-up op de oogleden en wenkbrauwbogen. De ovale en licht taps toelopende borstelkop is bijzonder effectief om make-up harmonieus te mengen.

Hoe gebruik je de Creme Eye Colour Brush van Laura Mercier bij het aanbrengen van make-up:

Duw de punt van het penseel zachtjes in het product dat je wilt aanbrengen. Druk vervolgens de borstelkop kort tegen de huid om de make-up optimaal aan de vezels te laten hechten. Tik één keer op het penseel zodat het niet-opgenomen product eruit valt. Breng de make-up vervolgens aan op de oogleden door de punt van het penseel tegen de huid te drukken en met vegende bewegingen te vervagen. Maak de kwast schoon met shampoo en lauw water voordat het product opdroogt. Als de Creme Eye Colour Brush je bevalt en je nu op zoek bent naar meer kwasten van het populaire merk Laura Mercier, dan vind je in onze shop snel wat je zoekt. Je kunt bij ons bijvoorbeeld de Angled Cheek Contour Brush, de Finishing Pony Tail Brush, de All Over Eye Brush en de Smokey Eye Liner Brush kopen.
Toepassing
Texturen hechten zich automatisch aan de synthetische vezels van de kwast. Voor een optimaal resultaat met geperste poeders druk je de haren eerst in de poeder en dan lichtjes op de rug van je hand om de textuur in de kwast te werken. Op deze manier blijft het beter in de borstelharen zitten en zal het er niet zo gemakkelijk uitvallen. Nadat je het overtollige poeder hebt weggeklopt, breng je het poeder rijkelijk aan met kloppende bewegingen en lichte druk.
Houd de kwast tussen je duim en middelvinger bij het aanbrengen van make-up, ongeveer in het midden van het handvat, maar iets dichter bij de kwastkop. Gebruik je wijsvinger voor extra controle. Om te vlekken en te vervagen, pak je de kwast vast aan het uiteinde van het handvat en houd je hem losjes in je hand.
Schoon je kwasten met een milde shampoo en een beetje water als dat nodig is. Spoel ze daarna grondig uit onder helder water. Als je Laura's Brush Cleanser gebruikt, doop ze dan in de cleanser of spray deze erop en verwijder de make-up met een papieren handdoek. Zorg ervoor dat je de producten altijd oppakt in de richting van de vezels en breng de borstelharen als laatste terug in hun oorspronkelijke staat zodat ze hun vorm behouden - nooit draaien, spiraalsgewijs of tegen een hard oppervlak vegen. Leg ze plat te drogen, zet ze niet rechtop, en vervoer ze apart om ze te beschermen tijdens het reizen.
Misschien vind je dit ook leuk

Onze service

Footer Image

Abonnez-vous à la newsletter et recevez un bon de 21%**

  • Recevez votre bon de bienvenue
  • Ne manquez plus jamais une réduction
  • Soyez l'un des premiers
  • Gagnez de superbes prix

Les conditions de réduction exactes se trouvent dans votre newsletter de bienvenue personnelle. Des informations sur la manière dont nous traitons vos données sont disponibles dans notre politique de confidentialité. Politique de confidentialité. Vous pouvez révoquer votre consentement à la newsletter à tout moment via le lien de désabonnement à la fin de chaque newsletter.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 06-02-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn