- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie
Naam
De matte langhoudende poeder zonder compromissen,
Lijn
Powder
Productlijn
Make-up gezicht
Huid
alle huidsoorten, normale huid
Eigenschap
langdurig
Consistentie
compact, poeder
Productnaam
veganistisch
Producttype
potje
Toepassing
gezicht
Finish
mat
Geef je make-up de finishing touch met Isadora The No Compromise Matte Longwear Powder. De veegbestendige poeder met soft-focus effect heeft een zachte formule die kleine huidfoutjes op betrouwbare wijze camoufleert en je make-up een prachtige matte finish geeft. Dankzij het speciale soft-focus effect is zelfs een vlekkeloze uitstraling mogelijk. De poeder camoufleert ook vette en glimmende huid in een oogwenk en maakt bijzonder vloeiende overgangen mogelijk. De Matte Longwear Powder is echter niet alleen een hit vanwege de goede dekking, maar laat de huid ook gehydrateerd en zacht aanvoelen. Hierdoor voelt de poeder de hele dag fijn aan om te dragen. De veganistische poeder is verkrijgbaar in verschillende tinten. Dit zorgt ervoor dat er voor elke huidtint de juiste kleur beschikbaar is.
Hoe gebruik je de Isadora The No Compromise Matte Longwear Powder
? Neem een kleine hoeveelheid poeder met de poederkwast en dep en verstuif het over het hele gezicht. Als je alleen een lichte dekking wilt, kun je een luchtigere poederkwast gebruiken voor het aanbrengen.Toepassing
Poeder is los verkrijgbaar of als compact poeder. Het aanbrengen verschilt enigszins afhankelijk van het gekozen product. Idealiter strooi je los poeder op een cosmetische tissue. Dep vervolgens de poederkwast een paar keer op het poeder en draai hem heen en weer. Zo kunnen de haren van de kwast het poeder optimaal absorberen en gelijkmatig op de huid aanbrengen. Breng het poeder met ronddraaiende bewegingen van de neus naar buiten en van boven naar beneden aan op het gezicht. Ga vervolgens naar de haarlijn. Tussendoor moet je altijd wat poeder opnemen op de kwast. Compact poeder is meestal voorzien van een poederdonsje, waarmee je het poeder gemakkelijk op de huid kunt aanbrengen.
Ingrediënten
SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, MICA, BORON NITRIDE, ALUMINA, BISMUTH OXYCHLORIDE, ZINC STEARATE, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, CELLULOSE, BUTYLENE GLYCOL DICAPRYLATE/DICAPRATE, MAGNESIUM CARBONATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CAPRYLYL GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, DIMER DILINOLEYL DIMER DILINOLEATE, LAUROYL LYSINE, TOCOPHEROL.
Merk
Misschien vind je dit ook leuk