Stralend het voorjaar in: 20%* korting op voorjaarsessentials

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Eylure Wimpers 3/4 Length 009 Light & Wispy

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Klarna-factuurPayPalMasterCardApplePayVisa
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
3/4 Length 009 Light & Wispy,
Lijn
Wimpers
Productlijn
Ogen

3/4 Lengte 009 Light & Wispy wimpers van Eylure geven make-up net dat beetje extra

De 3/4 Lengte 009 Light & Wispy van Eylure zijn tot vijf keer herbruikbaar en maken je make-up compleet met zichtbaar dikkerewimpers. De latexvrije lijm van de fabrikant zorgt voor tot 18 uur fixatie. De wimperlijn met nummer 009 is ontworpen voor een natuurlijke look, de fijne haartjes hebben een natuurlijke, subtiele krul. Dankzij de korte wimperstrip hoef je niet te meten en te trimmen. Met dit product richt Eylure zich specifiek op beginnende gebruikers en op iedereen die met weinig moeite geweldige resultaten wil bereiken.

Snel dikkere wimpers met 3/4 Length 009 Light & Wispy

Soms moet het gewoon snel, en dan moeten dikke, heerlijk volle wimpers niet veel werk zijn. Eylure biedt de 3/4 Length 009 Light & Wispy met een kort bandje dat altijd past. Haal het wimperbandje voorzichtig uit de verpakking, breng een dun laagje van de bijgeleverde lijm aan op het bandje en laat het even drogen. Plaats het bandje dicht bij de natuurlijke wimperlijn en druk het voorzichtig aan. Om je make-up af te maken kun je mascara aanbrengen. Dat is het!

Toepassing
Dep de kunstwimpers voorzichtig met de wimperlijm, wacht even en druk de wimpers lichtjes op de wimperlijn met een pincet of je vingers. Trek de wimpers voorzichtig los om ze te verwijderen.

Permanente wimpers zijn kleine plukjes wimper waarvan de uiteinden in een beetje wimperlijm zijn gedoopt. De wimpers worden dan met een pincet op je eigen wimpers geplaatst en de lijm wordt op de wimpers aangebracht.

Magnetische wimpers omsluiten je eigen wimpers van onder en van boven, de magneetjes sluiten zich om de natuurlijke wimpers en de valse wimpers zitten op hun plaats.

De benodigde lijm wordt op de valse wimpers gedept, even laten drogen en dan kun je de wimpers aanbrengen.
Ingrediënten
Acrylates/ Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Aqua (Water), Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Onze service

Footer Image

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

  • Ontvang je welkomstvoucher
  • Mis nooit meer een korting
  • Wees een van de eersten
  • Win geweldige prijzen
(Optional)

De exacte kortingsvoorwaarden vind je in je persoonlijke welkomstnieuwsbrief. Informatie over hoe wij met je gegevens omgaan, vind je in ons privacybeleid. Privacybeleid. Je kunt je toestemming voor de nieuwsbrief op elk moment intrekken via de afmeldlink onderaan elke nieuwsbrief.

*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief

*Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 17-03-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Acqua di Parma, Bond No. 9, Chanel, Drunk Elephant, Eisenberg, Kilian Paris, Rituals, Rosendo Mateu en artikelen die zijn aangeduid met Luxury. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012

Betaalmethodes


In bekroonde webshop shoppen

Veilig winkelen

Transportpartners

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn